www.fenermania.justgoocom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.fenermania.justgoocom

FENERBAHÇELİLERİN YENİ ADRESİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paslarımı beğendim

YazarMesaj
mustafa1907
Admin

Paslarımı beğendim Empty
MesajKonu: Paslarımı beğendim   Paslarımı beğendim Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 12:36 pm

Alex, "Herkes özellikleri ile sahada olmalıdır" diyerek yine Aragones'e mesaj yolladı, yürekli oynadıklarını ifade etti.

Dengeyi bozmayın
Hafta içinde, "Hocamız yeteneklerimden fazlasını istiyor" diyerek Aragones'i eleştiren Alex, Sivas maçından sonra da İspanyol hocaya mesaja devam etti. Kaptan, "Bir oyuncu çalım atıyorsa ondan daha fazlasını bekleyemezsiniz. Herkes özellikleri ile sahada olmalıdır. Farklı özellikli görevler verirseniz oyun içinde denge
bozulur" dedi.

Maç günü özeldir
Tüm oyuncuların maça farklı hazırlandığını da belirten Alex, "Rakibinizi ezberler, kendinizi hazırlarsınız. Bana göre maç günü özeldir ve futbolcu istediği gibi hazırlanmalıdır. İstediği saatte de kalkmalıdır" diye konuştu. Alex maçla ilgili ise şunları söyledi: "Kendimi iyi buldum. İki golde paslarımı beğendim. Yüreğimizi ortaya koyduk."
https://fenermania.yetkin-forum.com

Paslarımı beğendim
1 sayfadaki 1 sayfası