www.fenermania.justgoocom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.fenermania.justgoocom

FENERBAHÇELİLERİN YENİ ADRESİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eto'o: Asla Real Madrid'e Gitmem

YazarMesaj
mustafa1907
Admin

Eto'o: Asla Real Madrid'e Gitmem Empty
MesajKonu: Eto'o: Asla Real Madrid'e Gitmem   Eto'o: Asla Real Madrid'e Gitmem Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:23 pm

İspanya La Liga lideri Barcelona'da müthiş bir sezon geçiren Kamerun'lu yıldız Samuel Eto’o, takımından ayrılmayı düşündüğü yönünde çıkan haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi.

La Liga'da kaydettiği 23 golle kariyerinde ilk kez Altın Ayakkabı ödülünü kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyen Eto'o, Canal Catala'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Elbette devam etmek istiyorum. Yıllar ilerledikçe Barcelona'yı sevmeyi öğrendim ancak Real Mallorca kulübüne olan bağlılığımı da hiçbir zaman gizlemedim.

Çok mutluyum ve ayrılmak için bir sebep görmüyorum. Kontrat sonuna kadar buradayım ve eğer kulübüm isterse de daha uzun yıllar kalmak istiyorum.

Bir gün kulübümden ayrılırsam asla Bernabeu'ya gitmem. Böyle birşeyi yaparak Barca taraftarlarının içini acıtmam."

Son günlerde İtalyan ve İspanyol medyasında, Barca'yla 2010 yazına kadar mevcut sözleşmesi olan yıldız futbolcunun AC Milan'a transfer olacağı haberleri sıkça yer almıştı.

2004 yılında Mallorca'dan 24 Milyon Euro karşılığında Barcelona renklerine bağlanan yıldız futbolcu, bordo mavililerde toplam 120 gol kaydederek İspanyol kulübün tarihindeki yerini birçok alanda almaya başlamıştı.
https://fenermania.yetkin-forum.com

Eto'o: Asla Real Madrid'e Gitmem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Real Betis - Villarreal kadrolari
» Espanyol - Real Madrid kadrolari